Blog


LED žárovky

 

LED žárovky

LED žárovky se v budoucnu stanou nejoblíbenějšími žárovkami. Proč? LED žárovky řeší množství ekonomických a environmentálních problémů, které sužují a nadále zneužívají ostatních typů žárovek. Na rozdíl od žárovek a fluorescenčních žárovek LED dioda nevyužívá vlákno nebo jakýkoli druh světelného plynu. Můžete je vždy umístit na svá kola a ujistěte se, že nikdy nemusí uteilizovať hodně sil. Existuje také několik dieselových motorových vozidel a autobusů, které využívají tyto LED žárovky na zdobení tak, že jsou také viditelné v noci na dálnici.

led dioda

Technologie žárovek s LED diodami je založena na něčem zcela odlišném - polovodivý komponent známý jako "dioda". Přechodem nízkého proudu přes diodu se mohou v rámci svých kompozitních látek míchat elektrony a vyzařovat světlo do okolí. Toto světlo je chladné spalování a nezpůsobuje tepelné znečištění v pracovních a obytných prostorech. Jelikož tyto žárovky nespoléhají na inertní plyny jakéhokoli druhu, nepředstavují žádné nebezpečí pro životní prostředí a látky, z nichž jsou složeny, jsou prakticky nerozbitné v porovnání se standardními žárovkami. Avšak LED žárovky mají ještě cestu, pokud jde o dostupnost i jas.

Až donedávna je cena LED žárovek mnohem vyšší než žárovky a CFL. Prokurátoři však tvrdí, že LED diody mohou trvat přibližně 60 krát déle než žárovky a 10 krát delší než CFL a LED žárovky mohou být snadno instalovány na libovolném místě a rozhodně nemusí být perfekcionista, abyste tyto instalovali na správném místě, jak můžete postupujte podle několika instrukcí. Takže světelná žárovka LED (světelná dioda) může Děrsu kompaktní zářivkové světlo (CFL) jako král při volbě zeleného osvětlení.

LED výrobci pracují na tom, aby žárovky byly jasnější. Ale stejně jako v případě starých CFL, LED žárovky nejsou známé svou jasností. Podle článku z ledna 2008 v časopise Science Daily: "Díky své struktuře a materiálu se hodně světla v standardních LED světelných zdrojích nachází v pasti, což snižuje jas světla a činí ho nevhodným jako hlavním zdrojem osvětlení v domácnosti." Výrobci LED se v některých aplikacích potýkají s tímto problémem shromážděním mnoha malých LED žárovek v jednom pouzdře, aby koncentrovaly vyzařované světlo. Pokud LED diody nahradí žárovky a CFL, výrobci budou muset udělat světlejší. Technologie žárovek s LED diodami se rozvíjí rychleji a rychleji. A LED žárovka se stává mnohem jasnější. 3 Walt LED žárovka, například, generuje tolik světla jako 15-watt žárovka.

V době, kdy se obavy z globálního oteplování blíží úrovni celosvětového poplachu, je nyní více než kdykoli předtím, když je třeba zvážit "zelenou", ne nutně z hlediska barvy LED žárovky, ale z hlediska její vrozené kvality a hodnoty. LED žárovky také ukazují mnoho jasných barev ve srovnání s jakoukoli jinou formou elektrických žárovek a určitě jsou také levnější ve srovnání s jakoukoli jinou formou standardních žárovek. Tak přijde éra LED žárovek.

Systém a výhody technologie LED osvětlení

Zkratka LED znamená "světelnou diodu" a je vlnou budoucnosti v aplikacích osvětlení. Z důvodu malého množství energie a zanedbatelného vlivu na životní prostředí není těžké vidět LED osvětlení nahrazující všechny žárovky, které se dnes používají. Zatímco objev potenciálu pro LED se blíží téměř 100 let, vývoj pro praktické implikace dosažený až v posledních desetiletích. Stejným způsobem, jako zářivkové osvětlení postupně nahrazuje žárovky (tradiční) světelné zdroje, LED může pokročit o krok dál, přičemž dokonce překonává dokonce i zářivkové osvětlení značnou rezervou.

Pochopení specifických důvodů nadřazenosti osvětlení LED přináší stupeň vědy, ale pro laiky budou praktické aplikace této technologie více než jasné. Velké výhody LED osvětlení mohou být rozděleny do 5 hlavních kategorií: energetická účinnost, funkčnost, vliv na životní prostředí, životnost a dostupnost.

Energetická účinnost: Pravděpodobně největším důvodem pro bezprostřední převzetí LED je schopnost této technologie šetřit energii. Energetická účinnost znamená méně použitých zdrojů, méně zapojení a méně peněz pro spotřebitele. Rozdělení je poměrně jednoduché, když se uvede do výkonu. Každý ví sílu žárovky 60 W žárovky, která je v podstatě nejběžnější okolo domu, používaná v lampách, stropních světlech a většině svítidel. Chcete svolat stejný typ nárazu v osvětlení, můžete použít LED žárovku s tloušťkou pouze 7 wattů. Dramatická míra této změny je důvod, proč je LED osvětlení tak vysoko nabízeny.

Funkčnost: Na začátku zářivkového osvětlení se často spojovala s nepříjemným oslnivým oslněním, které je společné pro základní školy a administrativní budovy. To byla jedna z nevýhod zářivkového světla - zdá se, že je vyřazovány žárovkami, i přes zjevným úsporám v celkové životnosti a spotřebě energie. LED osvětlení nabízí mnoho dalších použití a může být srovnatelné s libovolným konkurenčním zdrojem z hlediska kvality světla. Existuje několik různých stupňů LED světla, které nabízejí různé odstíny a faktory jasu. Technologie je tedy kompatibilní s dekorativním osvětlením používaným v lustrech nebo na oknech s okny, ve kterých je vzhled osvětlení klíčový. LED osvětlení dokáže vytvořit barevné schéma bez použití filtrů a může být použito místo těch nejmenších žárovek. Kromě toho, používání LED je mnohem všestrannější než fluorescenční zářivky. Zatímco fluorescence měli problémy s častými změnami napájení - nebo vypínáním a několikrát do jedné hodiny - LED osvětlení nemá stejnou slabost. Ve skutečnosti je LED osvětlení velmi kompatibilní se stmíváním. Je zřejmé, že funkčnost pravděpodobně přinese světelné diody LED přes vrchol.

Vliv na životní prostředí: Jak je uvedeno v energetické spotřebě, LED osvětlení bude spotřebovat méně energie se stejným množstvím zobrazení osvětlení. Pokud chcete generovat energii, použije se méně zdrojů životního prostředí. Zjišťování vašich účtů za energie na měsíční bázi, budete pravděpodobně hádat, že 30% nákladů a dopadů se týká světla. Kromě tohoto jasného příkladu je množství znečišťujících látek pocházejících z LED osvětlení zanedbatelné, zejména ve srovnání s fluorescenčními prvky. Zářivkové osvětlení je známé pro obsah rtuti používaný v žárovkách. Měli jsme takový problém s obsahem rtuti v našich vodách. Je moudré pokračovat v uvádění rtuti do domovů každé rodiny? Rodiny a firmy používající osvětlení LED mohou odstranit tuto oblast zájmu.

Život: Možná život je nejpozoruhodnějším faktorem všech. Žárovky žárovky jsou známé, že trvají od 1000 do 2000 hodin po celou dobu životnosti. Zářivkové osvětlení bylo ospravedlněno oslavované, aby dramaticky rozšířilo toto číslo. V některých případech mohou zářivky trvat až 15 000 hodin. Jen když škrábe hlavu a zajímáte se, jak je to možné, budete pravděpodobně ohromeni, když slyšíte, že osvětlení LED může vyfouknout libovolné číslo z vody: Nejlepší životní rozpětí se odhadují na 80 000 hodin. Ve světě elektrické energie je to těžké pochopit, ale myslíte si, že pokud změníte žárovku každý rok nebo dva a vynásobíte to 30 nebo 40, musíte si uvědomit, že LED má potenciál trvat desetiletí.

led pásky

Dostupnost: Když mluvíte o nižší spotřebě energie a delší životnosti, mluvíte o drastickém snížení nákladů. Zpočátku náklady na vedení svetielje to, co znemožnilo většině lidí. Ceny však výrazně klesly, což vede k tomu, že ceny předem mají smysl spolu se zřejmým a okamžitým poklesem nákladů na energii. U mnoha obcí a podniků se stala nepříjemnou. Při čtení zpráv o novinkách uvidíte městské rady a starostů v celé zemi, kteří objednávají přepínání na osvětlení LED. Jednoduše řečeno, vlády, které se zabývají údržbou světla, mohou snížit tyto předpokládané náklady z knih - světla se nebudou muset brzy měnit, takže elektrospotrebitelia budou muset hledat zakázky jinde. Podobně i podniky mohou vymazat své knihy po zakoupení a instalaci žárovek.


LED žárovky 27.04.2019
LED pasik Light funkce 27.04.2019
Některé běžné nástroje pro dokončování sadrokartónu 23.04.2019
Typy masky respirátoru N95: základní informace 23.04.2019
5 jednoduchých tipů pro úsporu paliva - jaké jsou efektivní způsoby, jak ušetřit více paliva? 21.04.2019
Výhody plánování všech vašich dovolených 21.04.2019
Spandrel Glass: Nejlepší materiál pro budovy 21.04.2019
Tipy pro výběr plastové vstřikovací stroje 21.04.2019
Tipy a rady pro výběr dodavatele stavby 21.04.2019
6 Úžasné památky UNESCO v Evropě 21.04.2019
Infobites: Řešení a alternativy v kosmetické stomatologii 21.04.2019
Informace o příčinách špatného dechu 21.04.2019
Informativní fakta o společných zubních postupech 21.04.2019
Jak získat bílé zuby snadnou cestou 21.04.2019
Kolekce rad Jak vybrat dobré pneumatiky 21.04.2019
Vytvořte si vlastní svatební prsten 21.04.2019
Jak vybrat pneumatiky pro automobily 21.04.2019
Vysvětlení zázraků Mojžíše 21.04.2019
Slavnostní svátky v Barceloně 21.04.2019